O firmie - Adwokat Ireneusz Mikucki

O firmie

Adwokat Ireneusz Mikucki jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu z 1992 r.

Odbył aplikacje prokuratorską i zdał egzamin prokuratorski. Zdobył doświadczenie w pracy w organach skarbowych. Był szefem kadr w publicznej jednostce związanej z ochroną zdrowia. Był egzaminowanym audytorem wewnętrznym na dużej uczelni wyższej.

Od 2006 r.  jest członkiem Izby Adwokackiej w Białymstoku i nieprzerwanie prowadzi indywidualną kancelarię adwokacką.

Zdobył bogate doświadczenie w zakresie prawa karnego, karnego skarbowego, administracyjnego, prawa pracy, prawa cywilnego oraz prawa gospodarczego.

Prowadzi stałą współpracę z zakładami blacharsko- lakierniczymi na terenie województwa podlaskiego w zakresie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych z tytułu odpowiedzialności OC i AC.

Kancelaria zapewnia najwyższy merytoryczny poziom świadczonych usług oraz kompleksową pomoc prawną. Do każdego klienta i jego problemu podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Kancelaria świadczy pomoc prawną z zakresu odszkodowań, prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, karnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa administracyjnego, prawa podatkowego, prawa handlowego, prawa pracy. Zakres świadczonych usług obejmuje udzielanie porad prawnych, sporządzanie pism procesowych, umów, opinii prawnych, reprezentowanie Klientów przed sądami powszechnymi i administracyjnymi wszystkich instancji, organami ścigania, organami administracji publicznej.